Türkiye’nin En Büyük Telegram Grubu Humorhat

Türkiye’nin En Büyük Telegram Grubu Humorhat
0
(0)

Son yıllarda telegramın hayatımıza girmesiyle birlikte yüz binlerce kanal ve gruplar oluşturuldu. Özellikle diğer uygulamalara kıyaslamak gerekirse Telegram uygulaması Türkiye’de oldukça beğenildi ve yaygın kullanılıyor. Bu da kendisiyle birlikte “Telegramın en iyi en büyük grubu hangisi” sorusunu getiriyor. İşte bu makalemizde bunun cevabı olan humorhat grubundan bahsedeceğiz.

Humorhat Kurucusu Kimdir?

erayb
erayb

Humorhat 2022 yıllarının başlarında Eray B isimli bilişimci tarafından kurulmuştur. Başlangıçta tamamen mizah ve geyik maksatlı kurmuş olduğu bu grup gün geçtikçe büyümeye devam etti ve Türkiye’nin en bilindik gruplarından biri olmayı başardı. İçerisinde onlarca siyah şapkalı hackeri da barındırdığı bilinmektedir.

Humorhat Sadece Bir Telegram Grubundan İbaret Değil

Türkiye’nin En Büyük Telegram Grubu Humorhat

Bu grup gün geçtikçe gelişip farklı platformlara da açılmaktadır fakat bir konu var ki o da şudur; telegram kanalları açılmadan önce açılmış web sitelerinde güncel internetle alakalı ironik yazıları okuyabilirsiniz. Evet yanlış duymadınız. humorhat.com sitesi telegram grubundan önce açıldı. Yani bu markanın resmi sahipleri olduğunu tescillemiş olduklarını anlamış olduk.

Humorhat Telegram Grubuna Nasıl Katılabilirim?

Türkiye’nin En Büyük Telegram Grubu Humorhat

En büyük telegram grubundan bahsedeceğiz ve nasıl katılabileceğinizden bahsetmeyeceğiz mi sandınız? Instagram hesapları, web site adresleri, telegram kanalı ve grubunu yazının son kısmına ekleyeceğiz. Dilerseniz direkt en aşağı inerek gruba katılma işleminde bulunabilirsiniz.

Humorhat içerisinde suçlu kişiler bulunuyor mu?

Türkiye’nin En Büyük Telegram Grubu Humorhat

Evet eğer tehlikeyi seven ve hayatı oldukça monotan geçen biriyseniz yani “illa bir halt yiyip hapse düşeyim” diyorsanız, tam sizlik bir mekan olduğundan bahsetmek isteriz. Çünkü grup içerisinde her ne kadar iyi ve kaliteli insanlar olsa da her zamanki gibi dolandırıcı, siyah şapkalı hackerlar ve iq seviyesi düşük insanlar bulunmaktadır. Bildiğiniz günümüz Türkiyesi gibi işte. %44.8 oranında insanda zeka ışığı olsa da %49.5 oranıyla da iq seviyesi düşük insanlar bulunmaktadır.

Eray B Suçlu mu?

Türkiye’nin En Büyük Telegram Grubu Humorhat

Hayır kendisi sütten çıkmış ak kaşıktır veya coca cola’dan çıkan böcek kadar pis bilemiyoruz ama gördüğümüz kadarıyla kendi halinde takılan mizahist ve hayatı pek umursamayan, muhtemelen 3-4 yıl sonra intihar edecek 21.yy gencidir.

Humorhat Grubuna Katılma Bağlantıları

Türkiye’nin En Büyük Telegram Grubu Humorhat

Yukarıda da dediğimiz gibi yazının en sonunda bu bağlantıları sizlerle paylaşacaktık. Buraya kadar okuyan tüm saygıdeğer okurlarımıza teşekkür ediyoruz.

Telegram Sohbet Grubu: https://t.me/humorhatsohbet

Telegram Kanalı: https://t.me/humorhat

Instagram Sayfası: https://www.instagram.com/humorhat/

Web Site: humorhat.com

İletişim Mail: info@humorhat.com

İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Ort. 0 / 5. 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEO Uzmanıyla Görüş.

Hemen Bir SEO Uzmanı ile Görüşerek Firmanız İçin İnternette Ön Sıralarda Yer Alma Fırsatını Yakalayın.